AZSense

تیم متخصصین AZSense با هدف متعالی نجات جان انسان، پرانگیزه و با اشتیاقی وصف ناشدنی، قدم در راهی پر چالش و فناوارنه نهاده است. ایده های کاملا نوآورانه این تیم، پیمودن مسیر در حوزه فناوری های پیشرفته سلامت را هموار نموده است.

 

اولین خلق ارزش تیم AZSense در محصولی فناورانه جهت تشخیص زود هنگام حمله قلبی تحت عنوان MIPOC می باشد.

 

شرکای تجاری

 

 

 AZSense بیشتر آشنا شوید...


lifensor

 

علی منظورالاجداد و مرجان هدایتی به دنبال موفقیت راهی سخت و فناوری نوظهور را برای ارتقاء سطح سلامت بشر برگزیدند.

بالا رفتن آمار بیماری هایی چون سرطان در گونه های مختلف و مواجه شدن با عواقب اینگونه بیماری ها از نزدیک، انگیزه پیمودن این راه پر فراز و نشیب به سوی موفقیت را برایشان تامین کرد.

 

 

لایفنسور جدیدترین فناوری برای تشخیص انواع بیماری ها از جمله سرطان است. هدف لایفنسور در آغاز تشخیص و اندازه گیری نشانگر زیستی پروستات است. 

 


جرمینال

امیر احسانی و علی شکری

کار اونها از یک لامپ هوشمند در دانشگاه صنعتی شاهرود استارت خورد.

بعد از اون وارد چرخه سوم شتابدهنده آواتک شدند و کارشون رو با «فایندیما» ادامه دادند. فایندیما گجتی است که به گم نشدن وسایل کمک میکند. اونها 5 هزار دلار از طریق پروژه جمع سپاری که روی یک پلتفرم جمع سپاری ایرانی اجرا شد برای تولید فایندیما سرمایه جذب کردند.

جرمینال فایندیما رو به عنوان اولین محصول برای ورود به صنعت اینترنت اشیا انتخاب کرد تا با کسب تجربه با قدرت بیشتر قدم در راه توسعه محصولات خلاقانه بعدی بذاره

 

جرمینال یک شرکت تکنولوژی، فعال در زمینه تولید محصولات اینترنت اشیا است. هدف جرمینال تغییر نحوه تعامل انسان ها با یکدیگر و محیط اطراف آنهاست

 

شرکای تجاری

 

با جرمینال بیشتر آشنا شوید..


DMF

 

پوریا صادقی همواره در راه تحقیق و تلاش بر روی ایده های خود بوده است. رویای کودکی، نو جوانی و جوانی اش تلفیق دانش، خلاقیت و تکنولوژی و ایجاد کسب و کار از راه ایده هایش است. آشنایی با شزان را، از بزرگترین فرصت های خود می داند که رویای خویش را به حقیقت تبدیل کند

 

 

مایکروفلوئیدیک دیجیتال، از فناوری های حوزه آزمایشگاه روی تراشه است. بدون شک در آینده ای نه چندان دور بسیاری از صنایع مختلف به دلیل نیاز به کوچک سازی، خودکارسازی، کاهش هزینه و زمان و بسیاری ویژگی های منحصر بفرد دیگر ناچار به استفاده از این فناوری هستند. 

 

 


مای‌ریتم

 

امیرپویا تنهایی و صابر سعادتی به دنبال روشی برای ارتقاء توانمندی و کارایی افراد در حین کار هستند.

تنظیم امواج مغزی در تقویت تعدادی از مهارت‌های شناختی با استفاده از روش های فعلی برای استفاده عموم افراد نیاز به صرف هزینه و زمان دارد و برای عموم افراد غیر عملی است.

 

 

مای ریتم بر اساس ابتکار استفاده از نوروفیدبک سیار (اینسایت) و اضافه کردن یک گزینه غیربازی و بدون نیاز درگیری فعال کاربر و همچنین استفده ابتکاری از یک طول موج خاص(تتا) به صورت آنلاین تعریف شده است. 

 

 


تجارت‌الکترونیک

ایده اولیه کسب و کار تحت عنوان تجارت الکترونیک محصولات دانشی از آنجایی شروع شد که متخصصان و دانشمندان بیش از آنکه به محصول، بازار و ثروت چشم داشته باشند علاقمند به فناوری و دانش و غلبه بر مسائل فنی هستند و به همین دلیل کمتر علاقه‌ای به صرف انرژی برای بازار و بازاریابی دارند و اغلب هم انتظار دارند که کالای آن‌ها به واسطه جذابیت‌های دانشی و فناورانه آن، خریدار داشته باشد.

 

هدف تجارت الکترونیک با ایجاد فرآیندهای مشخص در حوزه  B2C، تسهیل در فروش کالاهای ساخت ایران از طریق بازاریابی و فروش الکترونیک بر روی وب سایت های مطرح فروش آنلاین از قبیل دیجی کالا و ترویج و آموزش موضوعات مرتبط در شرکت‌ها میباشد.

 

شرکای تجاری

 


VBF Tech

نوید خوب چهره کار ساخت ماشین آلات اتوماسیون صنعتی را در سال 92 آغاز کرد. نوید شرکت VBFtech را در سال 94 تاسیس کرد. کار این شرکت ساخت دستگاه تغذیه کننده قطعات می باشد که دستگاهی مناسب برای خطوط تولید اتوماتیک می باشد

کاسه‌های تغذیه ارتعاشی ابزارهای رایجی هستند که برای تغذیه قطعات مختلف در خطوط تولید به کار می‌روند. تغذیه کننده‌های کاسه‌ای هنگامی به کار می‌روند که یک بسته فله‌ای از قطعات کوچک دارای نظم تصادفی باید یک به یک به دستگاه دیگری تغذیه شوند و در راستای خاصی قرار گیرند.

 

با VBF Tech بیشتر آشنا شوید...


ريجي بُن

رابطه استاد و شاگرد فقط به دانشگاه و پژوهشگاه و در آخر، نمره ختم نمیشه گاهی میتونه فراتر بره  و به یه دوستی ختم بشه. جرقه ایجاد یه تیم کاری باشه  و  نهایتا راه اندازی یه کسب و کار. سارا شفیعی و نگار نصراللهی چند سالی هست که در زمینه سیمان های استخوانی با خصوصیات بهینه به تحقیق و پژوهش مشغول اند. هدفشون ساخت سیمان استخوانی هست که هم پزشک راضی باشه هم بیمار. ریجی بون حاصل تلاش اونهاست

امروزه یکی از حوزه های مشترک پزشکی و مهندسی، زیستمواد زیست سازگار هستند که با ورود به بازار بزرگ و پررقابت حوزه پزشکی و درمان توانسته اند جایگاه ویژه ای کسب کنند. در این میان سیمان های استخوانی با کاربرد گسترده  از جراحی ارتوپدی تا دندانپزشکی و پزشکی ترمیمی بازار پررونق وحجم مبادلات وسیعی را به خود احتصاص دا ده اند. ریجی بون(RigiBon) نانو سیمان استخوانی سرامیکی زودگیر است که می تواند دررقابت با سیمان های پلیمری که معایب زیادی از قبیل افزایش دما در موضع جراحی دارند، از آن ها پیشی بگیرد.

 


فناوری ارتباط مغز با ماشین

هدی منصوریان، سحر عرب زاده، لیلا رفیعی و پریا نادری به دنبال روشی جدید برای طرح های مبتکرانه در زمینه رابط مغز-کامپیوتر بودند.

استخراج فرمان های کنترلی از سیگنال مغزی مشوق آنها برای ادامه این راه بود.

انجام روش های متفاوت پردازش سیگنال مغزی EEG به منظور کنترل ابزارها و برنامه ها، بررسی سیگنال کورتکس حسی-حرکتی و تفکیک حرکت اعضای بدن، تشخیص تمرکز و توجه پایدار با استفاده از سیگنال مغزی اخذ شده از دستگاه EEG پرتابل از اهداف این طرح پژوهشی بود.

 


سُهش

بیش از یک دهه پژوهش در حوزه‌ حسگرهای کامپوزیتی با ورود به دنیای نانومواد کاربردهای بالقوه‌ بسیاری را در پیش روی خود می‌‌بیند. ابزارهای پوشیدنی، نظارت بر خطرات محیطی، پایش محیط زیست، تشخیص بیماری‌ها و ... تنها بخش کوچکی از کاربردهای فناوری سُهش به‌شمار می‌‌آیند. تیم سُهش با پیشینه‌ای برآمده از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و آینده‌ای روشن در صنعت کشور با الهام‌گیری از طبیعت به شیوه‌ای مشابه با بینی پستانداران قادر است تا هر بویی را در پایین‌ترین غلظت ممکن شناسایی و اعلام کند.

 

هدف ما برداشتن مرزهای توانایی‌های شناختی ذاتی بشر و گسترش آنها با ساخت حسگرهای جدیدی است که بتوانند آینده‌ روشنی را برای طبیعت و بشریت در کنار هم رقم بزنند.

 


کامپوزیست

مکانیک میخوندیم و به دنبال راهی بودیم تا دنیا را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم. روزی اتفاقی با قارچ ها آشنا شدیم. حالا میدونیم فرآیند تجزیه و بازیافت در طبیعت چقدر شگفت انگیز و هوشمندانه است.
فردا رو اینطور تصور میکنیم که زباله های پلاستیکی و پلیمرهای مصنوعی به حداقل ممکن رسیده باشند و دنیا را در شرایط بهتری تحویل نسل آینده دهیم.


بین تمام چیزهایی که میبینیم شباهت های شگفت آوری وجود داره؛ فقط کافیه از فاصله و زاویه ی مناسبی به موضوع نگاه کنید.

 

ترکیبی نوآورانه با استفاده از قارچ ساخته ایم که جایگزین مناسبی برای انواع استایروفوم و چوب است.
کامپوزیست به آسانی به محیط زیست باز می گردد.
ما مواد را رشد می دهیم ...

 

با کامپوزیست بیشتر آشنا شوید..